Chipolata's Angus Old Amsterdam Mosterd

Chipolata’s Black Angus USA – Old Amsterdam & Mosterd

Chipolata’s zijn dunne worstjes die snel klaar zijn in de pan of op de barbecue. Deze versie is gemaakt van Black Angus USA rundvlees, gecombineerd met Old Amsterdam en mosterd. Een eenvoudige basis, maar met een smaak die meteen opvalt.

Wat zijn chipolata’s met Old Amsterdam en mosterd?

Chipolata’s komen oorspronkelijk uit Frankrijk en zijn lichter en smaller dan gewone braadworsten. Hun formaat maakt dat ze in korte tijd gaar zijn en dus makkelijk te serveren. In deze uitvoering zijn Old Amsterdam en mosterd toegevoegd. De kaas brengt een stevige toon, terwijl de mosterd voor frisheid en een klein beetje pit zorgt. Zo ontstaat een worstje dat net even anders smaakt dan je gewend bent.

Black Angus USA

Voor deze chipolata’s gebruiken we vlees van Black Angus runderen uit de Verenigde Staten. Dit runderras staat bekend om de fijne vetdooradering en een volle vleessmaak. Dat geeft de worstjes een goede basis waar de Old Amsterdam en mosterd mooi bij aansluiten. Het resultaat is een chipolata die eenvoudig te bereiden is, maar toch bijzonders.

Chipolata’s online bestellen?

Bestellen doe je makkelijk via The Butchery. Plaats je bestelling 's ochtends en je hebt het dezelfde avond nog thuis in Nederland en België. Ben je niet beschikbaar op dat moment? Dan kies je gewoon een ander tijdstip. De chipolata’s worden flash-frozen en vacuüm verpakt geleverd, zodat de kwaliteit tijdens transport behouden blijft.

Ingredienten

rundvlees, MOSTERD, aardappelzetmeel, aroma (kruiden), azijn, dextrose, foelie, kardemom, kleurstof: E160b, melk (LACTOSE), mosterdzaad, nootmuskaat, specerij, stremsel, water, witte peper, zetmeel, zout, zuursel (MELK), antioxidant: E300, conserveermiddel: E251, voedingszuur: E330

Voedingswaarde

Type Per 100g
Energie (kJ) 861
Energie (kcal) 206
Vet (g) 14.0
Verzadigd vet (g) 6.6
Koolhydraten (g) 1.1
Suikers (g) 0.3
Vezels (g) 0.0
Eiwitten (g) 18.7
Zout (g) 1.81

Chipolata's Angus Old Amsterdam Mosterd

Deze chipolata’s van Black Angus USA zijn gevuld met Old Amsterdam en mosterd voor een krachtige smaakcombinatie.

check-circle Morgen in huis

+ Gourmetaanvullers

+ 9,99 | Miniburgers Black Angus USA old Amsterdam mosterd [8x 40 gram]
+ 7,19 | Shabu shabu procureur Iberico [200 gram 2mm slices]
+ 8,99 | Kalkoensaucijsjes [6x 50 gram]
+ 12,99 | Lamsworstjes Texelaar [8x ca. 35 gram]
+ 21,24 | Black tiger garnalen easypeel los [zak 800 gram]
+ 3,99 | 4x briochebun zwart small [voor 100g burgers]

+ Gourmet sides (KIES GEWENSTE AANTAL IN CHECKOUT)

+ 6,99 | Plukbrood zontomaat&olijf
+ 4,99 | Kruidenboter Cafe de Paris [100 gram]
+ 4,99 | Kruidenboter Toscana [100 gram]
+ 10,50 | Croix Valley Memphis style BBQ saus [354 gram]
+ 9,99 | 8x Haricots verts omwikkeld met Livarspek
+ 5,99 | 4x gratintaartje creamy cheese [100 gram per stuk]
  • check-circle check-circle Morgen in huis of kies zelf je leverdag
  • check-circle check-circle Vanaf € 100,- GRATIS bezorging.
  • check-circle check-circle Flash-frozen en vacuüm verpakt
Deze chipolata’s van Black Angus USA zijn gevuld met Old Amsterdam en mosterd voor een krachtige smaakcombinatie.

Sauzen bij je worst

Croix Valley Apricot Chipotle BBQ & Wing Sauce -fles 354g
10,50
check-circle Morgen in huis
Croix Valley Blue B Cue Sauce -fles 354g
10,50
check-circle Morgen in huis
Croix Valley Honey Dijon Barbecue N Brat Sauce -fles 354g
10,50
check-circle Morgen in huis
SBR Honey Chipotle
4,95
check-circle Morgen in huis

Altijd handig bij je worst

Bge Houtskool Dutch Bge Houtskool Dutch
18,95
check-circle Morgen in huis

Bijpassende recepten

Old Amsterdam Dogs
Recept bekijken Bekijk
Voor 11.00 uur besteld, morgen in huis Geleverd tussen 17.00 - 22.30 (ma-vr) 100% tevredenheidsgarantie
Meest gekocht
Black angus burger puur Black Angus burger Classic
check-circle Morgen in huis
4,99
Kruidenboter cowboy
check-circle Morgen in huis
4,99
Kipdijfilet Scharrel Kipdijfilet Scharrel
check-circle Morgen in huis
9,99
Laden...